| AnonimNeamt a întrebat:

Dati-mi si mie 1 metin2 cu rate 200 sa 500 sau 1000...la shop otel si batalie. nu cont + cat. si sa fie fain dropu mare etc dau funda si votbig grin

Răspuns Câştigător
| pampam18 a răspuns:

Www.hotstylemt2.ro metin privat rate 1000% sper ca iti va placea.

2 răspunsuri:
| ∂яαgσѕ a răspuns:

Lunaris,XpubMt2.MageMt2
Funda plzz

| kata9kata a răspuns:

Http://valmondial.fr/ intra aici fa-ti cont si descarca-l apropo gasesti iteme super ratele sunt si ele frumoase si faci foarte usor lv 115 de la 115 e unpic mai greu dar are 225 de nivele mape noi si iteme noi si gasesti otelele la magazin si batalia si celelalte, funda please;)