| andre97 a întrebat:

Dati-mi si mie niste nume de placi video bunewinkingNvidia... vreau sa-mi cumpar si nu stiu ce placa viseo sa-mi iauthinking am 4.50 milione stransi si vreau sa-mi iau pentru jocuri, va rog:d si pretu daca se poatehappy

2 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Da mai multe detalii. Ce procesor, sursa, ram, placa de baza ai? Ce rezolutie maxima are monitorul?

| andre97 explică:

Pai am procesor Intel E3400 de 2.6, ramu de 4 ddr3, hard-disku de 500 gb si rezolutia de 1360...