| qCrotal a întrebat:

Dati-mi si mie siteul de la metin2 mondial si cum il descarc?

Răspuns Câştigător
| Olaru_Andrei_1993 a răspuns:

Mai bine fa-ti cont pe metin2 ro si uite aici un sait de unde poti lua bani, cam 50kk http://mt2-freeyang.yolasite.com/? formI17Posted=true

3 răspunsuri:
| Tiganilla_Mitza_1975 a răspuns:

Ai cont dja
scrii mt2mondial iti apare si da la prima si dai royal si pe prima pagina cum te da sunt 1 cu descarca si una putin mai jos dai la prima succes

| Darky_Otto_1997 a răspuns:

Dreaming nu merge sa descarc updatu crying imi dai id tau de mess sau skype sa mi-l trimiti?