| thunderbird15 a întrebat:

Dati'mi si mie un metin2 privat misto.

3 răspunsuri:
| aragon90 a răspuns:

Da e tare mondial da e mai tare rock star are in sopuri are de lvl pe ste 100+9 sau kinguri otele tot peste 100+9 iteme tari pitre lengendare de toate doar te cresti si dai dueluri si sunt ieftine armele i kingurile otelurile funda si mai e sero vamos universal mijagi

| Mus1c a răspuns:

Hmmm ce pot sa spun... depinde ce fel vrei ( pvp sau pvm )
daca ai vrea ceva combinat sa zicem ca ar fi bun www.valmondial.fr [ serverul este in franceza dar sunt foarte multi romani]

| Mus1c a răspuns:

Hmm depinde cel fel de metin vrei [pvp sau pvm] daca vrei ceva combinat ar fi destul de bun www.valmondial.fr
Funda? :D