| SebbyHere a întrebat:

Dati-mi si mie un metin2 PVM-PVP dar sa fie cu otel la negustorul. armuri sa evolueze....chesti din astea. Funda cel mai bun metin!

Răspuns Câştigător
| νєησм a răspuns:

Metin2 TDL, are 2 servere unu PvM unu PvP.Ai aici site-ul http://metin.tdlgaming.com/

PvP este Alcolicii
PvM este Lumea Maimutelor

Bafta multa!

| SebbyHere explică (pentru νєησм):

Auzi metin2 TDL are un patch cum nu mai astept la el?

6 răspunsuri:
| VladBossuletz a răspuns:

Eu stiu un mt 2 foarte tare are inteme superI la magazin se numeste Metinx

| Ady8552 a răspuns:

Buna stiu eu un metin se numeste hammer si are otele la magazin si multe altele iti dau un sfat : itemele +0 is destul de rare si poti merge in padurea rosie sa faci rost de ele

| SebbyHere explică (pentru Ady8552):

Hammer este PVP am jucat de vreo 15 ori

| urban2013 a răspuns (pentru Ady8552):

Da da laughing)Hammer are totul +0 nu?laughing E sv Pvp Si are Totul +9 la shoop-uri e nasol doar daca iti place pvp poti sa-l descarci

| urban2013 a răspuns:

Eu Am jucat Metin2 Apollo,Steel, Hotstyle, guabina, fun, Gx, ETXhappy