| Alex200000 a întrebat:

Dati-mi si mie un multi hack pentru metin2ro plizzz! Dau funda!

Dati-mi si situ de download!

Răspuns Câştigător
| alexfc23 a răspuns:

Http://xpone.bossforum.net/ fa-ti si cont sunt de toate hackuri si adu si playuerii

4 răspunsuri:
| Alex200000 explică:

Ba alexfc23 esti un prost nu trebuia sa-ti dau funda din cauza ta cu situ tau am pierdut contul meu de lvl 51 in piz** mate de noob aveam solzi +9 si ghetar +9 in ma** de fraier!

| FanulMeu a răspuns:

Atentie pentru Metin2 ro nu mai sunt functionale nici un fel de hack alexfc23 vrea sa iti fure contul nu accesa acest site nu te lua dupa uni care iti arata video ca acelea sunt servare private fara nicio protejare
fundita daca te-am ajutat dar nu exista acu hack pentru metin2

| aflavius a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/38EM59TSLRYL/multi-hack-v2-0-exe.html asta e cel mai bun multihack. nu are virusi. e ft usor de folosit

| alexfc23 a răspuns:

Http://xpone.bossforum.net/ de toate hack yang trade multi fa-ti cont pentru a le vede si aduci playerii