| ionut_9408 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog un activation code pentru Driver San Francisco... imi cere cand vreau sa-l instalez sad si nu stiu de unde sa il iau... va rog ajutati-ma. dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Marin46 a răspuns:

Deci acela care l-ai downloadat l-am avut si eu si este fake nimeni nu cunoaste parola plus ca driver san francisco nici nu a aparut apare abia pe 27 septembrie deci mai avem un pic de asteptat funda?big grin

3 răspunsuri:
| Marin46 a răspuns:

Pai s-a dat dar pe console nu pe pc pe pc apare pe 27

| davidbuz_1713 a răspuns:

LOL ce prosti sunteti.

| ionut_9408 explică:

Pai cica s-a dat release la joc... pe 2 septembrie thinking Si am vazut si pe net gameplay happy