| cenumesamipun a întrebat:

Dati-mi un hack bun de metin eu vreau cel mai mult fishbot dar sa nu aiba virusi si sa mearga ca pot dezactiva anti virusu dar sa mearga ori yang hack sau hack damage sau de spart conturi si nu mai spuneti da nu mai spuneti ca ma prinde GM ce-mi pasa ca si altii mi-au facut praf contul cu hackuri si vreau si eu.Dar sa fie bune si pentru private metinu. Funda cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| DANuUTZz a răspuns:

Incearca pe metin2rohacks.wikiforum.ro sau cv de genu si gasesti acolo. Daca nu merge site-ul cauta pe www.google.ro hackul M2k, MobLock.