| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi un hack la dragon city fara survey.Dau funda!

Răspuns Câştigător
| MrWanted a răspuns:

Vreau sa zic ca o sa cauti hackuri degeaba pentru ca nu o sa gasesti un hack(real)si bun.
Daca cineva iti zice cheat engine cine ar zice asta nu stie ce inseamna un hack(cheat engine nu e hack e o prostie care face doar un paravan in roman daca vrei sa ai de ex:mai multi bani pe dragon city si il faci cu cheat engine el mareste bani doar virtua l nu si fizic adica schimba doar numarul nu si banii.

1 răspuns:
| Woker a răspuns:

Salut, aici puteti gasi un hack pentru bugged http://bit.ly/2ozegox