| k1dutzz a întrebat:

Dati-mi un nume si un site la un metin care sa fie ratele mici sa te chinui pentru fiecare lucrusor, aproape ca pe ro numai ca sa cresti mai repede putin si niste iteme si bani sa faci mai bine!

De ex: in 3 zile faci debea lv 55-60 aproximativ!

1 răspuns:
| Danitzy a răspuns:

Pai de ex. www.metin2fun.ro ii deschis de 2 ani si rata de exp nu-i asa mare iar bani nu vin chiar asa usor si itm costa mult ex. otelul costa250kk (bani pe care-i faci greu) [funda]
P.S. sau mt2arena.ro si acoloi tot asa numa ca ii mai fain decat mt2fun crede-ma incearca mt2arena