| KoZzZ a întrebat:

Dati-mi un servar fain de metin sa cresti usor cu multe maps iteme faine sa le evoluiezi si lvl max 255

6 răspunsuri:
| TTTeofiLLL a răspuns:

Incearca tdl gaming lumea maimutelor. Are lvl max 250 itm 2012 site cresti usor ca pana la 40 poti creste map1.si poti face +100 intr-o ora maxim.Toate armurile+9 pana la 54 in mag bonusuri 6/7 in mag bani faci rapid inel de exp in mag.Partea cea rea e ca faci P ca pe ro trebuie sa astepti 12 ore.straight face

| KoZzZ explică (pentru TTTeofiLLL):

E piatra de p

| VladPetcu a răspuns:

Tu cauti 4Yours MT2...

| Aandr3I a răspuns:

Frate te-as recomanda sa joci metin2 lunaris sau metin2 mage/sunt cele mai tari metine