| KlaWdYW a întrebat:

Dati-mi va rog un metin Gm Mod in care sa te deie GM din prima fara hamachi!

7 răspunsuri:
| q12 a răspuns:

Stiu unu e PVP era GM MOD dar nu mai este din cauza dragonilor adusi. Acum e PVP iti da tot de la inceput king1-4, arme...e ca si GM mod dar nu te lasa la comenzi. Si apropo GM mod fara hamachi de max 5 ori in viata gasesti

| KlaWdYW explică (pentru q12):

Poi...da linkul!

| KlaWdYW explică (pentru q12):

Poi da-mi un link!

| alexbalextralex a răspuns:

Îţi recomand un metin pvm de tot adică metin2ro şi dupa ce inveti metin apucate de Mondial Metin2
Eu mondial joc si este destul de super da prima data am jucat ro si acum am lv 99

| KlaWdYW explică:

Poi...da un link!

| q12 a răspuns (pentru KlaWdYW):

Pvp-metin2.no-ip.info

| alexbalextralex a răspuns (pentru KlaWdYW):

Uite mai joaca ro si dupa mondial... ti se potrivesc tie, iti vor fi de ajutor, Fundita?