| vladbosul a întrebat:

Dati-mi va rog un sv de cs mod zm unde se face ammo extrem de repede. Va rog frumos. Sa fiti siguri ca merge, ca se face ammo foarte repede si ca e misto. Sv care merge si se face ammo repede si daca imi place primeste funda + vot. Astept servere!

Răspuns Câştigător
| GabrieLSeby98 a răspuns:

Zm.devil.ro faci 4000 ammo pe plansa are golden ak 47 tot

63 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

| Pex_PynTo_1990 a răspuns:

Cum fac ammo?

| alex3ds a răspuns:

Intrati pe Zm.Levsan.Eu sunt cereri admin pe grade incepand de la 10 ore gradul de A1 iar VIP FULL este 3 euro iar vip mini este 1. 5euro! ammoul se face repede in jur de 1 point la 4 minute care il poti transforma in 200 ammo. Best Server! Serverul este boostat toata luna aceasta.Gradele se pot cumpara direct de pe server daca ai donat si ai euro in cont.