| FlorinClaudiu2015 a întrebat:

Dau cont metin2 tbx, ninja de 75 ( triton +9, otravita, otel de ninja +9, mount ( mistret de lupta, leu alb ) si cont metin2 severin level 71 war, nimfa +9, pet : rufus, leonidas, khan, porcusor,, mount : leu alb, cal militar, breasla, armuri otel +9

2 răspunsuri:
| NesSquick a răspuns:

Frate, te auzi ce spui? eu intr-o zi am făcut level 105 + beta + vreo 5kkk

| FlorinClaudiu2015 explică:

Pretul contului de TBX : 500 de lei, sau cont metin2 ro, war level 77- 90, si pretul celui de severin : 299 de lei sau cont de ro war 72-90