| Loredana196 a întrebat:

Dau cont metin2ro leonis sura lvl 53 militar m8 tais m6 armura vrajita. are doar un fms +8 medie 16 astept oferte gen : cont ro/uk lvl 35+ armat si cateva iteme

3 răspunsuri:
| larybublegumm a răspuns:

Daca te intereseaza, cont saman, niv 50, m3 protectia cerului, m1 puterea dragonului, mai are in jur de 1kk yang, si multe iteme, cum ar fi stafii +4, leu +6, abanosi [inventar plin] si mai e un caracter un war de 28, contul e pe virgo, daca esti interesat add hunter_hell_666

| Loredana196 explică:

Dati add qzzdinamik@yahoo.com cu oferte!

| toculetz a răspuns:

Sal iti dau un war de 38 m2 aura si 17pct pe iures are armat.Hydra Rosu