| Silviu765 a întrebat:

Dau cont pe Metin2 Ro lvl 40 pe un cont pe metin2gx server1! Funda cui imi da un cont!

Răspuns Câştigător
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Serveru' ala e prea vechi, cred ca nu este online pentru ati putea face cont pe metin2gx incearca alte servere private si eu am incercat sa-mi fac cont pe mt2gx[n-am reusit]

2 răspunsuri:
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Apropo iti recomand Earth metin2 e cel mai tare server PytHia[cred ca asa se scrie]; e on mereu, nu prezinta probleme tehnice; are si fb. da un enter "Earth metin2" pe google are site unde te inregistrezi si il descarci categoric.e ff. tare.A..si daca nu mai joci mt2 ro mai ai nevoie de contul ala? as vrea sa ma apuc din nou de ro [toti prietenii mei joaca pe ro]; daca nu-ti mai trebuie pls poti sa mi-l dai mie iti dau funda! trimite-mi datele contului prin mesaj scrie orice in raspuns; daca datele sunt corecte iti dau fundabig grin pls

| baNutzZu a răspuns:

Iti dau eu cont pe candylongjumt2.net are iteme super pune este lvl 99 dar ii rupe pe aia de 115. daca te intereseaza da-mi add adrian_yonutz88