| DanielNiku a întrebat:

Dau cont pe metin2GX server syntax!
Rasa:Razboinic/mental
Nume Caracter: xKraus
Level:87
Magii:4 P
P transformare, P minerit, M7 conducere
Iteme si valoarea lor in joc: Coif 41+9 (300kk), Sabie Sirius+6 18hh 12 tarie(1kkk), Scut vultur+9 bun(150kk), Abanosi+9. Otel+9 (350kk) (este un caracter de crescut, faceti usor lvl 90 ) are ink 4 inele de exp si un inel pe el!

Il dau la schimb pe un cont de metin2 RO server pegasus! pentru detalii Y! M : nik_dragutzu_4u. fara noobi! iar contul de Ro sa depaseasca lvl 35+ si iteme/bani! daca nu indeplinesti cerintele nu mai ma baga in lista! bye

1 răspuns:
| TryToKillMe a răspuns:

Sall spune-mi de unde id downloadez si iti cumpar contul mt2