| Block240_5838 a întrebat:

Dau cont the west RO, pe l7 ll 76 pe delaware lvl 43 pe l4 lvl 46 pe l4 45.
L7:duelist 140 impuscare 146 tintire 156 aspect, toate atributele pe tintire.
delware:soldat pe fort, 121 conducere si 46 viata (68 cu iteme)
l4:muncitor pur pe construire
l5:Aventurier pe capcane.

Pe l7 am 4 seturi, sarlatan, incepator, indian, mexican, lvl duel 103 parca
pe l4 mexican
pe celelante nu am.

nu am probleme cu banii, enjoy.
Are numele Alexutzu198 uitati`va la iteme etc.sunt foarte bune itemele pe toate lumile.

Dau contul pe. nu stiu. un cont de triburile +10 sate sau unu de travian +9 satebig grin

2 răspunsuri:
| Block240_5838 explică:

Nu ma joc ca obsedatu, am facut lvl 10 in primele 2 zile si dupa nu prea am mai jucat.happy

| jamesbond531 a răspuns:

Baiete doar lvl 43? cu celelalte ma impac, da eu am lvl82 laughing si daca ai ajuns asa departe bine ar fi sa nu te opresti