| Anachan4ever a întrebat:

Dau FUNDA!
Buna! Am o problema cu audio-ul. Am Windows XP si se aude totul perfect in winamp, VLC etc, dar pe Youtube nu se aude nimic. Video-ul nu are nici o problema dar nu se aude nimic. Nici macar cand se deschide nu se aude sunetul acela caracteristic.
Ma pate ajuta cineva? Azi mi-am reformatat calculatorul. Mersi.

2 răspunsuri:
| DannyDanuTs a răspuns:

Vezi jos de tot pe youtube daca difuzorul ala rosu e bifat cu un x daca da apasa pe el si gata. funda?

| DannyDanuTs a răspuns:

Vezi jos de tot pe youtube daca difuzorul ala rosu e bifat cu un x daca da apasa pe el si gata. funda? ps dk nu merge nu e din vina pc -ului