| XeNoN1 a întrebat:

Dau funda! Caut o comunitate care sa-mi dea subdomeniu free pentru ca vreau sa fac un forum pentru creatii Photoshop. Sunt Desginer.
Cine imi da un subdomeniu sa ma contacteze la id de mess xxenon66 sau pe skype eduard. x3n0n! Astept! big grin Multumesc Anticipat

3 răspunsuri:
| XeNoN1 explică:

PS: Sunt sigur ca o sa-i aduc si membri pe forum celui care imi da subdomeniu.

| XeNoN1 explică:

Am mai facut forum-uri free pe SMF. Sunt aproape expert in SMF, doar ca ma inerveaza ca ma directioneaza daca stau mai mult de 1-2 ore. Deci de aceea vreau sa iau un subdomeniu.

| Brotacelul a răspuns:

Eu recomand sa-ti faci forumul pe www.ucoz.ro - e gratuit si usor de utilizat.