| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda celui mai bun raspuns! M-am decis si am zis sa dau comanda la acest pc :(http://www.altex.ro/......ddr3-linux ) de pe altex.(azi, cel tarziu maine ) La acesti bani credeti ca ar fi o varianta mai buna ca acesta? Daca da va rog sa imi spuneti care ar fi, si cam ce jocuri ar merge pe acesta. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Jocuri? Pe PORCARIA AIA?

Spune care e bugetul maxim sa-ti fac o configuratie!

| Adrian2666 a răspuns (pentru CPAElites):

1200 - 1250 lei maxim

| CPAElites a răspuns (pentru Adrian2666):

Mai stranga ~400 lei.
Cu bugetul ala de 1200 lei nu gasesti nimic bun pentru jocuri.

| Dorel_George_Si_1982 a răspuns:

Http://www.altex.ro/......70d-ubuntu E mai bun asta deoarece nu estwe Linux... si are viteza mai mare

| Adrian2666 a răspuns (pentru Dorel_George_Si_1982):

Dar nu are placa video...