| EmanE a întrebat:

Dau funda cui imi da un server de samp role play (real life) in care sa fie masini destule de vanzare (sau sa mergi sa cumperi dintr-o lista) si sa aiba playeri. Nu-mi pasa daca e hard sau easy eu vreau sa aiba minim 15 playeri on si sa fie masini ca sa nu se termine ca pe orice server joc se termina masinile personale cand incep.

1 răspuns:
| luma a răspuns:

Adress: Final version-server creator DMC
Ping: 14
Mode:R-zone v0.1
Map: San Andreas
Ip: 94.176.163.59:7777
primi 10 care intra promesc 30 rp cate o masina( avem multe infernus si bullet) si 10000000 de dolari