| geany550 a întrebat:

Dau FUNDA, salut! cand intru pe niste servere de Counter-Strike 1.6 de iau ban cateodata(logic daca am wall si aimbot. poate si cfg)... dar nu conteaza! mi se strica menu-ul.cand dau sa caute server sau poate cand nu imi merge netu, joc cu botzi(lol), ma baga automat in serveru lor care mi-o stricat menu-ul cand apas pe "new game" sau "find server". exista metode mai bune decat dezinstalarea si instalarea din nou(care dureaza)a clientului pentru a-si reveni la normal clientu? sau e de vina clientul pentru ca nu e protejat sau spuneti-mi voi! dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| a22team a răspuns:

Nu nu exista nimica altceva... si acea problema iti apare cand un admin iti da DESTROY. Si in mod normal nu ai ce face, decat sa reinstalezi cs-u ca sa isi revina la normal! bafta

| RaZzorXz a răspuns:

Bravo, ai luat destroy rolling on the floor

C:\Program Files\valve\counter strike 1.6\cstrike\

cauta acolo config.cfg si il stergi!

acum porneste counter, si surpriza, si-o revenit :O!

Bafta!

| Malasuerte94 a răspuns:

Daca vrei raspuns bun ca sa nu mai ei destroy de la retardati chiar daca folosesti hack dai click drepta pe config.cfg si dai prproetati > read only bifezi casuta aia ( atentie daca faci asta nu mai poti lua destroy dar nu mai poti modifican nimic in joc ( volum nume poza setari, daca vrei sa modifici debifezi casuta cu read only)

| bogadnLuciousss a răspuns:

Ia-ti steam si nu o sa mai ai probleme find server dp nonsteam nu o sa iti de-a asa multe servere in jur de 100 - 450 la steam iti da si 6500... bafta

Sterge din cstrike Config.cfg si Gamemenu din resurce parca nu mai stiu m-am lasat de cs.