| Andrei1235708 a întrebat:

Dau Funda!
Sunt foarte indecis...
As vrea sa cumpar unul dintre urmatoarele jocuri (evident de pe Steam) : Arma 2 Operations Combined, Arma 3, Counter-Strike GO.
Voi ce imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| andreasnemes a răspuns:

Eu ti-as sugera Arma 3 deoarece este un joc optimizat bine, are multiplayer bun, iar daca iti gasesti squad nu te mai misti din fata pc-ului.Sau daca iti place cs ia cs:Go

| Andrei1235708 explică (pentru andreasnemes):

Arma 3 imi merge intre 18-48 fps-uri (a trebuit sa-l piratez ca sa-l incerc macar)
dar este un tactical shooter foarte bun, insa Cs imi merge la 60 fps. Sa aleg stragia militara superba din Arma 3 car are insa cateva probleme de performanta sau sa aleg Counter-Strike Go in favoarea performantei si a unui gameplay rapid?

| andreasnemes a răspuns (pentru Andrei1235708):

Depinde de ce iti place si tie.Pana la urma e alegerea ta eu mi-am dat doar cu pararea. Daca iti place ia cs:go.