| EditorulX3 a întrebat:

Dc cand imi iau server bukkit imi apare imaginea cu java si nu cu galeata lava? ca cu java nu merge ajutati-ma va rog ca vreau sa deschid sv si nu merge va rog rezolvati add skype: teo. teodor8 sau mess:teodima22

Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

Cand iei bukkit iti apare cu java. tragi aia dai dublu click pe aia cu java si atat. Nu trebuie sa ti se deschida nimic. citeste tutorialul de la bukkit si iti spune acolo cum sa faci server.