| Mattia_Mantovani_1991 a întrebat:

Dc nu merge gta 5 aveti un link pentru video sa vedeti: https://www.youtube.com/watch?v=P1Q1hB4rpv4&feature=yout u.be

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

laughing de la acea fereastra mica unde scrie: F... dai clic pe butonul: Browse, apoi un singur clic pe CD 2, clic OK si continua instalarea. Daca nu merge asa atunci dai 2 clic-uri pe cd2 ca sa se deschida apoi un clic pe acel RAR apoi OK si continua instalarea! Bafta!

| OneReason a răspuns:

Sunt 2 diskuri, iti recomand poweriso poti sa bagi amandoua diskuri cu poweriso. si nu trebuie sa mai schimbi diskurile.