| enduro a întrebat:

De 2 zile incerc sa descarc Hitman 2 - The Silent Assasin, am descarcat aproximativ 10 variante insa nici 1 nu a mers ( erori )
Ma poate ajuta cineva sa gasesc acest joc? big grin
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Pisoiul a răspuns:

Ai calculator performant daca da incearca jocul acesta vei avea satisfactie 100% cand il vei juca:Tom Clancy's Rainbow six vegas 2.Lasa hitman e vechi s-a schimbat era oamenii buni nu mai suntem de counter-strike s-au de hitman. Jucatii Farcry2, Assasin's Creed,Dark Sector, Farcry, Crysis Warhead si asa mai departe nu mai suntem de counter-strike.

1 răspuns:
| MoBy a răspuns:

Am si eu hitman 2 silent asasin pot sa iti dau linkul dar e o problema la nu stiu cate minute te scoate http://www.megaupload.com/? d=9DNRMB51