| maniacutz2003 a întrebat:

De ce am lag la metin2 am ram 1gb(1024mb).Procesor Intel(R) Celeron(R) CPU 3. 6GHz. Placa Video :
Name:ATI REDEON 9550
Manufacture : ATI Technologies Inc.
Chip Type : ATI display adapter AGP(0x4153)
DAC Type :Internal DAC(400MHz)
Approx.Total Memory :256.0 MB
Current Display Mode :1280x1024 (32 bit) (60Hz)
Monitor tonguelug and Play Monitor
Si am setarile low ce sa fac dau funda la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Pc-ul tau e vechi si slab, omule...asta e cauza principala.
Ai grija sa instalezi ultimul driver de video, asta te poate ajuta, dar nu o sa faca minuniwinking

| strike118 a răspuns:

Pc-ul e cam slab, din pacate. Ar cam trebui sa il schimbi. Incearca sa instalezi ultimul driver de placa video sau daca nu cumpara una noua. Ai grija ca daca iti cumperi o placa video foarte buna dar daca placa de baza nu este la nivelul ei, nu schimbi mare lucru.

| 1lowendgamer1 a răspuns:

Scade rezolutia (in cel mai rau caz la 640 x480) o sa arate ca naiba dar o sa meargawinking