| Florin_Dumitrescu_1995 a întrebat:

De ce cand eu pun stop la serverul meu de minecraft alti player nu pot intra pe alte servere merge si nu sunt owneri pe el?

Răspuns Câştigător
| CaineleFelinar a răspuns:

Acele servere sunt hostate la o firma. Hostimgul costa bani dar nu e cine stie ce... Maxim 5-6 euro la o firma buna. Serverul tau este prin hamachi sau prin server creator deci cand pui tu stop nu mai poate intra nimeni. Deci hosteaza serverul daca vrei sa intre playeri pe el cand esti plecat. Bafta...

1 răspuns: