| danydanydanydanydanydanydanydanydany a întrebat:

De ce cand intru in need for speed hot pursuit, in cursa nu imi arata masina, imaginea, imi arata doar cu cat merg la ora si harta, help please,

2 răspunsuri:
| cr1571n3l a răspuns:

Ori nu Directx updatat, ori nu ai ultimul driver la placa video, sau placa video nu suporta jocul...hot pursuit 2010 cere minim ATI Radeon X700 Pro 256MB PCI Express / Nvidia GeForce 7800 GTX 256MB PCI Express.

| Bakerash a răspuns:

Cred ca este din cauza placii video :
1.Ori nu ai driverul instalat
2.Ori e placa foarte slaba... in acest caz poti verifica pe alt joc sa vezi daca este vreo problema! Succes