| Boaru_Alin_1990 a întrebat:

De ce cand iutru in metin2 dupa cateva minute mi se blocheaza?
am un pc destul de recent:6 GB ram
Intel i3 3.5GH
placa video 1, 5 GH
DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| FineBroAndy a răspuns:

Dacă joci pe privat atunci e normal să întâmpini dificultăţi. Dacă zici că ai cumpărat NOD-ul, atunci e vina Metinului big grin

3 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Verifică PC-ul de viruşi.

| Boaru_Alin_1990 explică (pentru FineBroAndy):

Pai am cumparat esetNOD32 si-o nu am virusi

| FineBroAndy a răspuns (pentru Boaru_Alin_1990):

Dacă joci pe privat atunci e normal să întâmpini dificultăţi. Dacă zici că ai cumpărat NOD-ul, atunci e vina Metinului big grin

| DuDDy24 a răspuns:

Reinstaleaza jocul... o eroare asemanatoare a intampinat varul meu doar ca la el se bloca imediat ce se conecta la sever, reinstalarea a rezolvat problema. bafta!big grin