| lordkageman a întrebat:

De ce cand joc GTA San Andreas imi dispar indicatoarele la misiuni, pe el am mod Bucuresti.
Dupa ce fac cateva misiuni cand incep o misiune nu imi arata pe harta unde trebuie sa ma duc si trebuie sa incep jocul de la capat.

3 răspunsuri:
| FlooPp a răspuns:

Da si mie mi se intampla.
Daca nu ai avansat prea mult in joc, dai un restart la pc si revin-o la o misiune mai veche, (salvata) te sfatuiesc sa salvezi odata la 2-3 misiuni pentru ca ce ai patit tu este un bug,(eroare a jocului) si se poate intoarce.

| AndreeaRobertica a răspuns:

Ai activat o funcție în care să nu îți mai apară harta.Acea funcție e pentru cei care știu jocul pe de rost.Umblă la setări și găsești tu.

| lordkageman explică (pentru AndreeaRobertica):

Harta imi apare si imi apar si misiunile dar cand incep o misiune nu imi arata unde trebuie sa ma duc.