| catalin542000 a întrebat:

De ce la call of duty modern warfare 3 cand misc camera cu mosul se misca calumea dar cate odata se misca dintr-o data in unele direstii ba standa deodata asa repede ba dreapta intelegeti voi.
Sensibilitatea este la minim.

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pentru ca ai pc slab!

| catalin542000 explică (pentru lpavel):

Dap asa este am uitat sa mentionez ca joc la setare extra si imi scoate 40 fps cand filmez of doamne nu inseamna ca daca ceva este imperfect pc-ul este slab.Eu am probleme cu camera care se misca repede, nu ca merge in reluare.

| lpavel a răspuns (pentru catalin542000):

Aha, inteleg... atunci ia joaca tu pe low sa vezi ca nu mai face asa!

| catalin542000 explică (pentru lpavel):

Simcer sa iti zic am incercar dar de geaba si am gasit solutia era totusi setat sensibilitatea mare dar nu la joc la mouse+ca nu aveam mousped aveam direct mousul pe birou acum totul s-a rezolvat si tot la extra joc, apropo am jucat si call of duty ghosts si mi-a mers tot la ultra in scrimb merge la mediu advanced warfare si black ops 3 nu merge deloc se blocheaza

| lpavel a răspuns (pentru catalin542000):

Bine, atunci bafta la joc happy

| catalin542000 explică (pentru lpavel):

Mersi