| dust123 a întrebat:

De ce mi se hasureaza cateodata ecranul laptopului(am windows 8)aparand diferite grile de diferite culori, cu un zgomot enervant, neputand sa fac nimic decat sa-i dau restart.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| MeritiUnOs a răspuns:

Trebuie sa il duci la reparat probabil. Nu mi s-a intamplat, dar suna destul de grav si nu cred ca poti tu sa ii faci nimic. Daca mai ai garantie poti sa il duci la garantie. Daca nu, du-l la un centru special sau ceva in genu. Sper ca te-am ajutat.

| dust123 explică (pentru MeritiUnOs):

Da ma da... asta mi se intampla doar la un anumit joc(metin2) si na...

1 răspuns: