| Rony56 a întrebat:

De ce multi romani spun ca Counter Strike 1.6 e mai bun decat Counter Strike Global Offensive si nici nu au cumparat 1.6-ul de pe Steam.
Intru pe Counter Strike 1.6 Warzone - Servere full romanesti
Intru pe Counter Strik1 1.6 pe Steam - Servere romanesti cu cate 1 player si ala e bot.
Toti romanii spun ca CS:GO e o porcarie, dar ei ar visa sa le mearga si CS:Source.
Au un PC atat de prost cu 128 MB RAM si Pentium 4, nici nu au incercat CS:GO si spun ca e un ****. De ce? Pentru ca vulpea cand nu ajunge la struguri, spune ca-s acrii.

Si aia cu PC-Aragaz nici nu isi permit sa dea 11 Euro pe un joc.

Pe 1.6 ce faci? E o porcarie, numa' tigani cu nume in care trebuie sa contina cuvantul "BO$$".

CS:GO e mai bun:
Grafica imbunatatita
Mai multe arme
Inventar
Mai multe moduri de joc
Rank-uri
Si lista poate continua.
Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Ti-a cerut cineva parerea?
Eu zic ca nu ţi-a cerut-o nimeni, eu mi-am cumparat joaca cu 9.99 $, habar nu am cum, e cumparata pe pc-ul nou instal steam si era 9.99 dolari, acum e 14.99 dolari sau 11 euro, bafta, si nu am pc slab, baftă!

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Ai dreptate dar cum ai spus multi nu isi permit, iar pe cs warzone sunt mai multi playeri deoarece e free, toata lumea il poate lua indiferent de pc-ul pe care il au.