| alin1450 a întrebat:

De ce nu imi mai merge tastatra, am intrat in control panel si zice ca ori lipsesc driverele ori sunt distruse.acum folosesc tastatura de desktop.p.s nu-mi merge nici alta tasatura nici usb nici cu mufa deaia.cand reinstalez windowsu merge tastatura,, se aprind ledurile.am si incercat sa schimb usb

2 răspunsuri:
| ThunderGod112 a răspuns:

Daca driverele lipsesc sau nu sunt bune, ori sunt prea vechi pentru tastatura ta moderna, reinstalaeazale(scrie in google ceva de genul download keyboard driver).

| alin1450 explică (pentru ThunderGod112):

Am facut asta dar,, nu gasesc nimic nimic.la tastatura mea nu tree drivere, mereu a mers e veche ca si pc.dar iss inca bune.numi merge nici o tasatura, am 4 tastaturi.