| Abecedare a întrebat:

De ce nu imi merge Metin2 RO?
Il downloadez, fac cont, intru pe el, joc o data, ies si cand vreau sa reintru imi inchide calculatorul direct.

4 răspunsuri:
| Abecedare explică:

Pc meu nu e slab.L-am cumparat in 2009 nou.Nu are cum sa fie slab.Dar cred si eu ca e de la windows.Chair trebuie reformatat.

| PierdutăInVise a răspuns:

Pai aprinde calculatorul si baga-l din nou.
La inceput nici mie nu mi-a mers.Dar apoi metinul mi s-a obisnuit cu calculatorul. Daca vrei incearca si acest metin privat www.ngegaming.com.
Funda?

| damirasuns a răspuns:

Nici mie nu imi mere mt2ro ce sa fac apare eror_s...si inca ceva pls spuneti-mi si mie

| ady6 a răspuns:

De la windows sau de la pc slab
funda?