| Bv_Andrey_1977 a întrebat:

De ce nu imi merge minecraft, pana acuma imi mergea, dar mi-am refacut windowsul(adica 7 si data recuta si acuma)si, cand intru in launcher dau play se incarca launherul si apoi dispare sinu se intampla nimic{JAVA e INSTALAT}si update facut, ce trebuie sa mai fac?

FUNDA IMENSA LA RASPUnSUL BUNNNN! fara minecraft sunt nimic

1 răspuns:
| LastyDJ a răspuns:

Poti incerca sa intri in Run->%appdata% -> Roaming -> si cauti. minecraft. Poti sterge tot fisierul si reporni launcherul. Sper sa mearga Suuces. Data viitoare da si niste specificatii ale PC-ului!