| madox1999 a întrebat:

De ce nu mai merge siteul de la metin2 mage ce s-a intamplat? care m a poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Coco03 a răspuns:

Stiu, si eu iubesc sv`u asta.:[.
Pe 23 iulie avea o pr un bugg, a vb cu gm si cica lucreaza la client iar site`u era off, da` ce legatura are clientu` cu siteu` dne iarta`ma.straight face. Poate ii mergea pc`u greu daca avea activat site`u si jocu`. ma rogthinking
Peste cateva zile va fi on stay lin:*.

1 răspuns:
| koopman a răspuns:

Salut,si eu joc metin 2 mage, si nici eu nu stiu ce are, dar faza e ca nu merge nici metinul, clientul. Sper sa il faca pentru iubesc metinul asta.Si cred ca s-ar putea sa ii dea drumul peste o saptamana.