| YoNoMember a întrebat:

De ce nu mai mi se deschid unele aplicatii in Pc?

Mi-am instalat de curand Windows 8.1 pe pc iar unele aplicatii nu mai imi raspund! Pur si simplu dau dublu click pe ele iar ele nu mai reactioneaza, cele de genu counter-strike,gta san andreas, nfs rivals, assassin creed III si unele instalari, uneoric chiar si yahoo messenger! nu stiu ce sa fac! Imi ruleaza doar anumite jocuri sau programe ale pc-ului sau in unele cazuri cum ar fi la samp, a mers doar odata dupa ce l-am instalat si dupa aceea nu mai reactiona!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu sunt compatibile. Vezi daca nu au facut update firmele care le-au produs.