| Baiatu_9819 a întrebat:

De ce nu merge Mondialmetin2 pe New World pe CH4 ma da afara pe CH2 tot si pe CH1 si CH3 imi intra in caracter da nu ma pune in joc raspundeti cat mai repede (de ieri nu merge)

Răspuns Câştigător
| RaduManole a răspuns:

Dap...este inchis serverul. asa face si la mine-nu se stie daca e temporar dar s-ar putea sa dea restart la serverwinking funda>>

1 răspuns:
| RoXxX_1717 a răspuns:

Eu am auzit ca o sa se puna toate conturile de pe FUN/New World pe serverul VIP si cica o sa fie la account numele de ex : nonameVIP
deoarece serverul VIP este bine intretinut si o sa se stearga New world... Fun s-a sters deja ...si o sa fie alte conturi facute pe serverele astea.