| Black00 a întrebat:

De ce nu merge NFS World se incarca imi intra da imaginea neagra se vede mouse_u si asa ramane si daca vreau sa-l pun in bara, nu mai merge deloccc

2 răspunsuri:
| Black00 explică:

Adica imi merge Prince of Percia si astea si nu imi merge amaratu ala de joc laughing?

| DIIMIIM a răspuns:

Ori PC care ilai tu nu face fata jocurilor noi, ori din cauza jocului care e prea nou in general jocurile noi nu sunt 100% functionabile la orice PC adica s-ar putea sa mai aiba erori sau buguri...