| vdamian67 a întrebat:

De ce nu-mi merge hitman sniper challenge. Cand dau play imi zice : hitman sniper challenge has stopped working. Ce pot face? ( nu vreau raspunsuri de gen : run as administrator, sa-i fac updateuri, sa-l downloadez din nou, nu i-am pus crak, sa-l reinstalez )

1 răspuns:
| MytzaMytz a răspuns:

Pai degeaba ai spus "nu vrea raspunsuri de gen" deoarece este ori de la patch ori de la.exe, ar trebui sa ie-i alt Hitman, daca ai poate de pe un site mai bun.