| Levărdă_Cosmin_2001 a întrebat:

De ce nu mi se vad jocurile gen Fifa, sa-mp, metin, etc doar cs atat imi merge.Adica imi "fuge" imaginea nu mi se vede bine deloc dar nu e lag, am placa vide de 1, 60 gb, am crezut ca e de la drivere dar le-am instalat am facut totul sa fie bine ca la carte dar nu stiu ce are. plzz ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Flixer a răspuns:

Salut! Probabil nu ai jocurie respective instalate dintr-o sursa buna. In legatura cu SAMP-ul te pot ajuta mai mult, insa in legatura cu celelate pot doar sa-ti recomand sa cumperi jocul respectiv sau sa-l descarci gratis dintr-o sursa buna.