| CDC01 a întrebat:

De ce pe yuotube cand dau full screen imi merge in reluare si nu numai pe youtube si pe trilullilu cand dau full screen imi merge in reluare cand dau sa vada normal merge normal!? dau fundaaaaastraight face

1 răspuns:
| bogdan2091 a răspuns:

Poate ai o problema cu above shockwave sau/si cu above reader incearca sa le reinstalezi... daca ai antivirus scaneaza poate ai un virus si tu nu sti sau poate ai memorie scazuta in disk local C, (dai click dreapta pe disk local C, dai propietes si dupa aceea dai disk clenaup si curata ce ai acolo)si cam atat... daca nu ai antivirus sau/si above reader, above shockwave imi spui sa iti dau linkwinking