| Nedelcu_Claudiu_2000 a întrebat:

De ceva vreme nu am mai intrat pe metin2ro deoarece cand dau sa il instalez, mereu mi se blocheaza la 80-90% l-am sters, dezinstalat de mai multe ori si tot nu merge, cineva mi-a spus ca este din cauza gameforge. Ce trebuie sa fac pentru a putea sa joc din nou. adica macar sa reusesc sa il instalez. Orice raspuns imi este folositor.

3 răspunsuri:
| alliyn13 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi gameforge si metinul apoi sa stergi toate fisierele din control panel dupa sa il instalezi

| Nedelcu_Claudiu_2000 explică (pentru alliyn13):

Am facut asta de sute de ori di degeaba

| alliyn13 a răspuns (pentru Nedelcu_Claudiu_2000):

Schimba windows daca chiar vrei sa te joci metin tongue