| catalin_8409 a întrebat:

De cu nu imi merge metin2united? imi apare cv de genu :the aplication failed to initialize properly(0xc0000135). click on OK to terminate the application

5 răspunsuri:
| ReflexxD a răspuns:

Aaa. Da. Si eu ma jucam metin2united cand eram mai mic, si mi-a facut si mie asa, sterge-l de tot, si instaleaza-l din nou, mie mi-a mers. big grin

| Deussy a răspuns:

Si mie imi apare la fel. Dar da este o idee buna. Ultima data cand l`am instalat am sters tot iar dupa mi-a meers. happy

| Deussy a răspuns:

Tot nu iti merge?

| razvaneuDJ a răspuns:

Sall Metin2united nu iti merge pentru ca trebuie descarcat programul ala Net.Framerok ala sti? ca asa mi-a facut si mie si l-am descarcat si dupa aia mi-a mers!