| Jhonye a întrebat:

De curand m-am apucat de Metin2, iar acum aproape toti prieteni mei sunt Gm sau Ga. As vrea si eu un server de Metin2 al meu sau oricare.Pe care sa fiu si eu Gm. Funda! va rog mult

Răspuns Câştigător
| Zendor7k a răspuns:

Nu trebuie sa joci pe serverele altora ca sa fi gm.Si eu joc metin si nu e scopul meu sa fiu gm.Scopul meu este sa ma distrez pe joc si sa imi petrec timpul liber(nu sunt obsedat)laughing iti poti creea propriul tau server sa ii faci videoclipuri si sa le pui pe youtube pentru a a trage playeri sau sa postezi pe diferite siteuri de metin serverul tau... bafta!