| Jhonye a întrebat:

De curand m-am apucat de Team Fortress 2, si de fiecare data cine incerc sa ma conectez la un server oricare imi da o eroare
Host_Error: Unexepected authentication protocol -277074341!
Ma puteti ajuta va rog mult am nevoie urgent de ajutorul vostru FunditSsa +Vot

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim1234 a răspuns:

Cred e de la Calculator! Iti sugerez sa-ti faci un cont de Steam si sa-i dai Download si este Free To Play pe Steam! Deci poti sa-l joci cat timp vrei tu fara errori! De pe Steam sa ti-l iei dar nu de pe alt Site! Funda+Vot?