| MaDaaLiNaaa a întrebat:

De curand mi-am cumparat un laptop si as vrea sa-mi instalez jocuri( gratuite). Vreau sa-mi spuneti care sunt jocurile voastre preferate instalate si daca vreti dati-mi si linkul. Dau Funda la cele mai frumoase jocui si multe. FUNDA

2 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Incearca minecraft,jocul nu are un scop anume, trebuie sa minezi dupa resurse, sa cauti animale pentru a face mancare, poti construi case, daca joci pe multiplayer(incearca serverul mc.lolzilde.com) participi la eventuri. Poti sa omori monstrii pentru a castiga experienta. Daca iti place cum suna lasa-mi un mesaj, si iti dau link de unde il poti descarca pentru ca acum nu pot ca sunt pe telefon big grin

| Capatina_Antonio_1997 a răspuns:

MicroVolts e cu impuscaturi e super tare are si zombi mode cand te bati cu zombi si cand te bati cu oamenii are e tare mai intai incearcal apoidaca iti place il te joci daca nu nu te mai joci si il stergi dau un link http://www.microvolts.com/